Ha egy kérést jókívánság formájában fogalmazhatnánk meg, akkor az lenne, hogy egyetlen édesanya se maradjon nőtárs nélkül a 21. században. Közösségben erősödünk, fejlődünk és gyógyulunk. Az ember egyik szuperképessége a kapcsolódás. Nemcsak praktikus élnünk ezzel a képességgel, de az anyaságban segít átkeretezni az önmagunkról alkotott képet és a ránk helyeződő elvárás csomagot.
Egy kisgyermekes anyának nem kell bizonyítania a küzdelmét. Együtt karöltve kívánjuk felszámolni az elszigeteltséget. Itt most a gondoskodás, a valós szükségletek észlelése és a lágyság ideje van.
Szívesen megmutatjuk mi hogyan kapcsolódunk.
Elő ezzel a szuperképességgel, s fordítsd önmagad boldogulására!
Annamari
(Visited 59 times, 1 visits today)