Ha egy kérést jókívánság formájában fogalmazhatnánk meg, akkor az lenne, hogy egyetlen édesanya se maradjon nőtárs nélkül a 21. században. Közösségben erősödünk, fejlődünk és gyógyulunk. Az ember egyik…
Ha egy kérést jókívánság formájában fogalmazhatnánk meg, akkor az lenne, hogy egyetlen édesanya se maradjon nőtárs nélkül a 21. században. Közösségben erősödünk, fejlődünk és gyógyulunk. Az ember egyik…