Praxisunkat egy olyan élethelyzet és érzés hívta életre, amiben talán magadra (is) ismerhetsz.
Segítőként sokszor egyedül éreztem magam és hiányzott az a közösség, ami megtart, ha nehézségem van, ahol beszélhetek a sikereimről és kérdezhetek az engem foglalkoztató kérdésekről.
Az intuícióm azt súgta, ha szövetkezem másokkal valami óriási dolgot hozhatunk létre együtt. Elkezdtem társakat keresni és szinte azonnal megtaláltam a legnagyobb támaszomat, Annamari személyében.
A kezdetektől kezdve úgy érzem általa megértve vagyok és nagyon jól kiegészítjük egymást a munkában.
Mindig hálát érzek a szívemben, hogy találkoztunk és hallgattam a belső hangomra.
Erre biztatlak téged is! Merj hallgatni a belső hangodra és tedd meg az első lépést, mert ott van benned, az ami kell, hogy olyan szülővé válj, amilyen lenni szeretnél.
Itt vagyok, ha szükséged van rám.
Klaudia